Blog

lot

LOT новости

Од Скопје до Варшава еден правец од 99 ЕУР! Во економска класа   Краков од 99 ЕУР Катовице од 99 ЕУР Гдањск од 99 ЕУР Вроцлав од 99 ЕУР Познан од 99 ЕУР   Лондон од 99 ЕУР Брисел од 99 ЕУР Париз од 99 ЕУР Будимпешта од 99 ЕУР Копенхаген од 99 ЕУР   […]

Read More
20101013132440377472_20

Априлска промоција на најпопуларните дестинации со Qatar Airways!

Драги патници, Задоволство ни е да ве информираме за најновата априлска промоција на авиокомпанијата Qatar Airways со која се опфатени 20 најпопуларни дестинации. Дел од нив: SKP Bankok EUR (од) 543 SKP Guangzhou EUR (од) 578 SKP Denpasar EUR (од) 599 SKP Hong Kong EUR (од) 591 SKP Phuket EUR (од) 543 SKP Melbourne EUR [...]
Read More
20101013132440377472_20

Qatar Airways промотивни цени

Почитувани патници, Започнувајќи од денес “Qatar Airways” одржува промоција за најбараните дестинации од својата мрежа. Промоцијата ќе трае до 22-ри Март, во прилог се цените и правилата за издавање на истите: 1.Цени: 2.Правила за издавање: Период на продажба: 14ти – 22ри Mарт 2019 Период на патување: 14ти Mарт – 30ти Ноември 2019 Период забранет за продажба по овие цени: [...]
Read More
AirSerbia2

Air Serbia нови дестинации од Скопје

Почитувани патници, Со задоволство Ве известуваме за воведувањето на шест нови дестинации со Air Serbia! Почнувајќи од 1 јуни 2019, српската авиокомпанија ви овозможува да ги посетите Мадрид, Ница, Киев, Краснодар, Хелсинки и Барселона со летови од Скопје. Освен тоа, продажбата на авиобилети за новите дестинации до крајот на овој месец ги имаме по промотивни [...]
Read More
work_and_travel-concentrate

WORK&TRAVEL 2019 со LOT – Polish Airlines !

Драги патници, задоволство ни е да ви ја најавиме новата промоција на LOT-Polish Airlines која се однесува на WORK&TRAVEL програмата 2019! Од До Цена за 1 патник Скопје ЧИКАГО Од 560 € Скопје ЊУЈОРК Од 560 € Скопје ТОРОНТО Од 600 € Скопје ЛОС АНЏЕЛЕС Од 710 € Скопје МАЈАМИ Од 710 € Дел од [...]
Read More
20101013132440377472_20

QATAR AIRWAYS – нови промотивни цени на летови кон повеќе од 30 дестинации!

Би сакале да ве известиме дека од денес, 21-ви Јануари, почнува најновата промоција на Qatar Airways! По повод Денот на Австралија, 26-ти Јануари, во промоцијата се вклучени и сите дестинации од Австралија.   Услови на промоцијата: Промоцијата важи само за полетување од Скопје, за повратни авионски билети купени до 31ви јануари 2019 година. Патувањето треба [...]
Read More
wizz-air-air_20130906140524551

WIZZ AIR воведува 8 нови дестинации од Македонија!

Нискобуџетната авиокомпанија WIZZ AIR воведува 8 нови дестинации од Македонија, чии летови ќе се одвиваат два пати неделно! Полетување од СКОПЈЕ ✈️ Oд март 2019 кон Бремен и Баден Баден (Германија) Од јули 2019 кон Ларнака (Кипар)и Турку (Финска) Полетување од ОХРИД ✈️ Од март 2019 кон Милано (Италија) и Малме (Шведска) Од јули 2019 кон Меминген [...]
Read More
7f4c21bc24bba3028a5f46aea0286fa3

Посетете го Истанбул по најповолна цена оваа пролет!

Авиокомпанијата Turkish Airlines со нова промоција за повратен лет кон Истанбул, почнувајќи од 119€ ! Услови на промоцијата: Цената важи за повратен авиобилет Скопје-Истанбул-Скопје. Продажба на авиобилетите е најдоцна до 31 Јануари 2019. Патувањето потребно е да заврши заклучно со 29 Мај 2019. Бројот на места по оваа цена е ограничен.   Резервирајте веднаш во [...]
Read More
12033201_10153155774442671_6408293533031035822_n

Adria Airways – со промотивни цени кон одредени дестинаци!

Задоволство ни е да ви ја најавиме најновата промоција на Adria Airways која опфаќа одредени дестинации кон западна Европа каде Љубљана е конекција на патувањето. Промоцијата ги опфаќа следните поволности: Карти во еден правец од 129 еур, повратни карти од 207 еур во економска класа. Карти во еден правец од 359 еур, повратни карти од [...]
Read More
AirSerbia2

AIR SERBIA – СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА ОД СКОПЈЕ

Период на продажба 05.11.2018 - 05.12.2018 Период на патување до 29.03.2019 Услови: Наведените цени се најниските цени за важечката промоција со вклучени такси. Промоцијата се однесува исклучивона летови на Air Serbia. Бројот на места е ограничен. Картите се нерефундабилни. Мимимум престој 3дена / Максимум престој 3 месеци. Авиокомпанијата Air Serbia го здржува правото за промена [...]
Read More