Blog

20101013132440377472_20

Априлска промоција на најпопуларните дестинации со Qatar Airways!

Драги патници, Задоволство ни е да ве информираме за најновата априлска промоција на авиокомпанијата Qatar Airways со која се опфатени 20 најпопуларни дестинации. Дел од нив: SKP Bankok EUR (од) 543 SKP Guangzhou EUR (од) 578 SKP Denpasar EUR (од) 599 SKP Hong Kong EUR (од) 591 SKP Phuket EUR (од) 543 SKP Melbourne EUR [...]
Read More
20101013132440377472_20

Qatar Airways промотивни цени

Почитувани патници, Започнувајќи од денес “Qatar Airways” одржува промоција за најбараните дестинации од својата мрежа. Промоцијата ќе трае до 22-ри Март, во прилог се цените и правилата за издавање на истите: 1.Цени: 2.Правила за издавање: Период на продажба: 14ти – 22ри Mарт 2019 Период на патување: 14ти Mарт – 30ти Ноември 2019 Период забранет за продажба по овие цени: [...]
Read More
AirSerbia2

Air Serbia нови дестинации од Скопје

Почитувани патници, Со задоволство Ве известуваме за воведувањето на шест нови дестинации со Air Serbia! Почнувајќи од 1 јуни 2019, српската авиокомпанија ви овозможува да ги посетите Мадрид, Ница, Киев, Краснодар, Хелсинки и Барселона со летови од Скопје. Освен тоа, продажбата на авиобилети за новите дестинации до крајот на овој месец ги имаме по промотивни [...]
Read More
work_and_travel-concentrate

WORK&TRAVEL 2019 со LOT – Polish Airlines !

Драги патници, задоволство ни е да ви ја најавиме новата промоција на LOT-Polish Airlines која се однесува на WORK&TRAVEL програмата 2019! Од До Цена за 1 патник Скопје ЧИКАГО Од 560 € Скопје ЊУЈОРК Од 560 € Скопје ТОРОНТО Од 600 € Скопје ЛОС АНЏЕЛЕС Од 710 € Скопје МАЈАМИ Од 710 € Дел од [...]
Read More
20101013132440377472_20

QATAR AIRWAYS – нови промотивни цени на летови кон повеќе од 30 дестинации!

Би сакале да ве известиме дека од денес, 21-ви Јануари, почнува најновата промоција на Qatar Airways! По повод Денот на Австралија, 26-ти Јануари, во промоцијата се вклучени и сите дестинации од Австралија.   Услови на промоцијата: Промоцијата важи само за полетување од Скопје, за повратни авионски билети купени до 31ви јануари 2019 година. Патувањето треба [...]
Read More
wizz-air-air_20130906140524551

WIZZ AIR воведува 8 нови дестинации од Македонија!

Нискобуџетната авиокомпанија WIZZ AIR воведува 8 нови дестинации од Македонија, чии летови ќе се одвиваат два пати неделно! Полетување од СКОПЈЕ ✈️ Oд март 2019 кон Бремен и Баден Баден (Германија) Од јули 2019 кон Ларнака (Кипар)и Турку (Финска) Полетување од ОХРИД ✈️ Од март 2019 кон Милано (Италија) и Малме (Шведска) Од јули 2019 кон Меминген [...]
Read More
7f4c21bc24bba3028a5f46aea0286fa3

Посетете го Истанбул по најповолна цена оваа пролет!

Авиокомпанијата Turkish Airlines со нова промоција за повратен лет кон Истанбул, почнувајќи од 119€ ! Услови на промоцијата: Цената важи за повратен авиобилет Скопје-Истанбул-Скопје. Продажба на авиобилетите е најдоцна до 31 Јануари 2019. Патувањето потребно е да заврши заклучно со 29 Мај 2019. Бројот на места по оваа цена е ограничен.   Резервирајте веднаш во [...]
Read More
12033201_10153155774442671_6408293533031035822_n

Adria Airways – со промотивни цени кон одредени дестинаци!

Задоволство ни е да ви ја најавиме најновата промоција на Adria Airways која опфаќа одредени дестинации кон западна Европа каде Љубљана е конекција на патувањето. Промоцијата ги опфаќа следните поволности: Карти во еден правец од 129 еур, повратни карти од 207 еур во економска класа. Карти во еден правец од 359 еур, повратни карти од [...]
Read More
AirSerbia2

AIR SERBIA – СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА ОД СКОПЈЕ

Период на продажба 05.11.2018 - 05.12.2018 Период на патување до 29.03.2019 Услови: Наведените цени се најниските цени за важечката промоција со вклучени такси. Промоцијата се однесува исклучивона летови на Air Serbia. Бројот на места е ограничен. Картите се нерефундабилни. Мимимум престој 3дена / Максимум престој 3 месеци. Авиокомпанијата Air Serbia го здржува правото за промена [...]
Read More
lot

LOT Polish Airlines со нова конекција до Мајами!

Полската авиокомпанија LOT информира дека наскоро започнува со нова прекуокеанска линија меѓу Варшава и Мајами-Флорида! Од 01 јуни 2019 ќе може да се користи оваа линија четири пати неделно – понеделник, среда, петок и сабота.   Поаѓањето во наведените денови се планира да е во 12:05ч. а пристигнувањето во Мајами во 17:30ч. по локално време. […]

Read More