Blog

Нова промоција на Qatar Airways!

Задоволство ни е да ви ја најавиме најновата промоција на Qatar Airways за месец Март. Промоцијата ќе започне на 12-ти Mарт и ќе трае до 31-ви Март, а опфаќа 12 дестинации кои се едни од најпопуларните кај нас.   Во прилог подолу се најновитe најпопуларните дестинации за мартовската промоција:     МАРТОВСКА ПОНУДА # O&D […]

Read More

EMIRATES со намалени цени за билети купени до 31 март 2018!

Авиокомпанијата EMIRATES започна со намалување на цените на авиобилетите за повратни летови кон Сиднеј, Мелбурн, Перт, Шангај, Пекинг, Банког, Гуангџу, Токио, Хонг Конг, Мале, Маурициус и други дестинации. Намалувањето на цените на авионските билети е од 20 до 30 евра за економска класа (во зависност од расположливи слободни места во моментот на резервација), и 60 […]

Read More

FLY DUBAI – февруарски промотивни цени на летови од Скопје

Цените во табелата се најниски расположливи цени со вклучени аеродромски такси без вклучена такса за сервис. Цените се однесуваат само за полетување од Скопје за авионски билети купени помеѓу 29 јануари и 12ти февруари 2018 година. Патувањето треба да се одвива помеѓу 07ми февруари и 31ви мај 2018 година.   Од До Економска класа (цена […]

Read More

+QATAR / DISCOVER QATAR – промоција за бесплатно сместување во Доха, Катар

Почитувани  патници, Ве известуваме дека +Qatar / Discover Qatar продолжува со промоцијата за бесплатно хотелско сместување во Доха во времетраење од една или две ноќи. Oбезбеден e трансфер, оброк и хотелско сместување.   Услови: Промоцијата важи само за летови со „Qatar Airways“ од Скопје до Доха или од Скопје преку Доха до друга дестинација. Авионските […]

Read More

QATAR AIRWAYS – промотивни цени на летови од Скопје кон четири дестинации

Цените во табелата се најниски расположливи цени со вклучени аеродромски такси без вклучена такса за сервис. Промоцијата важи само за полетување од Скопје, за авионски билети купени до 31ви декември 2017 година. Патувањето треба да се одвива помеѓу 20ти декември и заклучно со 30ти јуни 2018 година.     Од До Економска класа (цена за [...]
Read More

Qatar Airways ги намали цените и двојно ја зголеми дозволената тежина за транспорт на домашни миленици

Qatar Airways одговори на барањата на патниците кои имаа потреба од транспорт на своите домашни миленици низ светот - со тоа што ги надмина нивните очекувања и ја намали цената на најниска стапка досега, а истата се однесува за летови кон и од Катар. Авиокомпанијата, исто така, повеќе од двојно ја зголеми досега дозволената тежина [...]
Read More

EMIRATES – расположливи цени со полетување од Скопје

• Цените во табелата се најниски расположливи цени со вклучени аеродромски такси без вклучена такса за сервис. • Промоцијата важи само со полетување од Скопје за повратни авионски билети. Од До Економска класа(со се вклучено - билет за 1 патник) Skopje Bangkok € 558 Skopje Maldives € 857 Skopje Manila € 726 Skopje Mauritius € [...]
Read More

AIR SERBIA СКОПЈЕ – БЕЛГРАД – РИМ – БЕЛГРАД – СКОПЈЕ

СКОПЈЕ – БЕЛГРАД – РИМ – БЕЛГРАД – СКОПЈЕ цена од 254 ЕУР Термин на патување: Септември 2017 Цената се однесува за повратен авиобилет со вклучени аеродромски такси и 1 парче чекиран багаж од 23 кг. (во цената не е вклучена сервисна такса за издавање на картата) Доколку Ви треба хотел во Рим, Ви го [...]
Read More

PEGASUS AIRLINES СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ – СКОПЈЕ

СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ – СКОПЈЕ цена од 119 ЕУР Термин на патување: Септември 2017 Цената се однесува за повратен авиобилет со вклучени аеродромски такси и 1 парче чекиран багаж од 23 кг. (во цената не е вклучена сервисна такса за издавање на картата) Доколку Ви треба хотел во Истанбул, Ви го препорачуваме Legacy Ottoman Hotel [...]
Read More

SWISS AIRLINES СКОПЈЕ – ЦИРИХ – СКОПЈЕ

СКОПЈЕ – ЦИРИХ – СКОПЈЕ цена од 132 ЕУР Термин на патување: 22 Септември 2017 – 04 Октомври 2017 Цената се однесува за повратен авиобилет со вклучени аеродромски такси и 1 парче чекиран багаж од 23 кг. (во цената не е вклучена сервисна такса за издавање на картата) Доколку Ви треба хотел во Цирих, Ви [...]
Read More