Blog

MINIPORT канцеларија на Тurkish Airlines за трансвер на багаж во Истанбул

TURKISH Airlines отвори MINIPORT канцеларија за трансфер на багажот од Истанбул Ататурк аеродромот до плоштадот Таксим и обратно. Работно време на MINIPORT канцеларијата на Таксим е од 07:00 до 23:00 секој ден. Локација на MINIPORT канцеларијата на Истанбул Ататурк аеродромот е кај метро станицата на интернационалниот терминал. Предупредување: MINIPORT багаж сервисот не е овозможен на [...]
Read More

Ексклузивна Понуда на Хотели во Германија

Ова недела екслузивна понуда на хотели во Германија Минхен, Германија Хотел Оддалеченост од Центарот Цена Muller Munich Hotel 793 m to City Center ОД € 102 Anna Hotel 911 m to City Center ОД € 131 Koenigshof Hotel 863 m to City Center ОД € 179 Cosmopolitan Hotel 1,69 km to City Center ОД € 68 [...]
Read More

Изберете го вашето место,поздравeте го небото!

Сега, седиште со дополнителен простор за нозете на редовите кај излезите може да биде избран и пред лет! Во зависност од вашите преференции, изборот на седиште може да биде наплатен или бесплатен. Ајде да го изберете вашето место и да се подготвите за радосен лет. Резервација на Седиште Правила и услови Пат Кабина Седиште Цена [...]
Read More

WIZZ AIR нуди поволни и корисни услуги за патување на бебиња и новороденчиња на нивните летови

За сите патници кои патуваат со новороденчиња и бебиња корисни и поволни услуги со летовите на WIZZ AIR 1.Бесплатно Приоритетно влегување во авионот ако патувате со новороденче или бебе. 2.Безбедна брза лента. 3.Дозволено носење на претходно спакувани бебешка храна и течности. 4.Дозволено е да носите една бебешка количка на расклопување или мала лулка во авионот [...]
Read More

Промотивни цени на повратни авиобилети за Европа

Промотивни цени на повратни авиобилети за Европа со вклучено едно парче бесплатен багаж со Аdriа Аirways Аdria Airways од денес нуди промотивни цени за повратни авиобилети за Европа со едно парче бесплатен багаж за патување во октомври. Период на патување: од 01. до 31. октомври 2016. Периодот на продажба: од 05. до 11. септември 2016. [...]
Read More

Нова линија за Банког со Flydubai

Драги патници Flydubai најави нова линија на релација Дубаи - Банког од 29.ноември, два пати дневно. На оваа линија ке се лета со авион Боинг 737-800 и ке биде најдолгата линија во целикупната мрежа на дестинации на Flydubаi. Летот од Дубаи дo Банког ке трае шест часа и триесет минути а на вракање само шест [...]
Read More

Промотивни цени од Белград до Азија, Индиски Океан, Африка, Кариби и Латинска Америка

Азија, Кариби, Латинска Америка, Индиски Океан и Африка Период на продажба 25.08.-14.09.16 Период на патување: 01.09.-22.12.16 и од 31.12.16-30.06.17 Промени се дозволени до пенали од 150eur, во случај на откажување на резервација не е дозволена рефундација ( освен во случај кога патникот е одбиен за виза - со документ од амбасада) Максимален престој: 3 месеци [...]
Read More

Посетете го Париз во Септември

Драги патници, Посетете го Париз во Септември, цена на повратен авиобилет од 4.600,00 денари ( Скопје - Париз Бове - Скопје ). Датумите на патување можете да ги одберете индивидуално во денови за патување кога Вас највеќе Ви одговара. Побрзајте и резервирајте, бројот на авиобилети за оваа цена е ограничен. Контакт: Авионет 02/3117-544
Read More

Одлична Понуда на FORMULA 1

Одлична понуда на FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX за 2016 година.Поволните услови со промотивна цена за ова незаборавно доживување ви ги презентираме во целост. Не ја пропуштајте единствената можност , извршете резервација за FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX и уживајте во пакет програмот кој нуди неповторлива можност за учество. [...]
Read More

Нова Промотивна Цена 135 EUR на Релација Белград – Охрид

Драги патници, Air Serbia со задоволство ни ја претставува новата промоција за летови на релација Белград Охрид за повратен лет во економска класа. Авионскиот билет можете да го купите уште следната недела: 18.Јул.2016 до 25.Јул.2016 Патувањето да биде во период : од 17.Авг.2016 до 14.Септември. 2016 Минимален престој е викенд, а попуст за деца не [...]
Read More