Банско, Четири Сезона, Бугарија

ОПИС

Хотел All Seasons Club Hotel 4* Банско

Термин: 08.12-11.12/16
3 ноќи

Сместување + В B + Spa & Wellness = 56 €

1 Ден.08.12.2016 (Четврток) Скопје-Банско
Состанок на група.Тргнување за Банско со попатно застанување за кафе паузи,царински формалности.
Пристигнување во Банско сместување во одбран хотел. Слобoдно време. Ноќевање
2 Ден.09.12.2016 (Петок) Банско
Слободен ден, предвиден за одмор и рекреација користење на СПА Центарот. Ноќевање
3 Ден.10.12.2016 (Сабота) Банско
Слободен ден,предвиден за одмор и рекреација користење на СПА Центарот. Ноќевање
4 Ден.11.12.2016 (Недела) Банско-Скопје
Слободно претпладне,заминување кон Македонија во попладневните часови.

За уплата до 11.11: 56 € / 3.472 Денари (ВВ)

Цена на аражманот: 59€ / 3.658 Денари(ВВ)

Во цената е вклучено;

-3 Ноќевање на база Ноќевање со Појадок/Појадок и Вечера
-Во цената вклучува:Внатрешен Базен,Сауна,Парна Бања.
-Wi-FI.
-Детско катче.
-Паркинг
-Туристичка Такса

Во цената НЕ Е вклучено:

-Патничко Осигурување
-Индивидуални трошоци
-Доплата за Вечера 4 Еур/по лице од ден.
-Доплата за Вечера 3 Еур/по лице на ден(Деца од 3-11,99год.)
-Автобуски Превоз 1240 Денари по лице

Напомена:

-Деца од 0-1,99 Год.БЕСПЛАТНО.
-Деца од 3-11,99 год.,на дополнително легло со две полноплатежни суми ,плаќат
по 31 Еур.(Хотел)
-Трето возрасно лице на дополнително легло 44 Еур.(Хотел)
-Деца од 6-11,99 год.на редовно легло со едно полноплатежно лице -30% попуст.
-Еднокреветна соба доплата +80%.

Организиран Автобуски Превоз

Куманово(Бензинска пумпа Макпетрол)
Скопје(Вип хотел,спроти саем)
Битола (спортска сала ) + 620 ден.
Прилеп (Лукоил бензинска пумпа) +620 ден.
Кавадарци (дреново бензинска пумпа ) +620 ден.
Велес (Макпетрол бензинска пумпа) +620 ден

ВАЖНА НАПОМЕНА :

 • Плаќањето е задолжително во денари (1 € = 62 мкд).
 • За ова патување потребен е валиден биометриски пасош (минимум важност 90
  дена од денот на враќање во државата)
 • За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна
  доплата 7 дена пред патување.
 • За резервации направени на EARLY BOOKING, целосна уплата до наведениот
  датум.
 • За овој аранжман важат општите услови на патување Авионет.
 • За реализација на овој аранжман се потребни минимум 40 патници.
 • Доколку во хотелот престојуваат помалку од 20 лица,оброците се служат
  на СЕТ МЕНИ.

Мапа

Loading Maps