ТЕРМИН: 30.12.2019-06.01.2020 (7 НОЌИ)

 

IBIS AL BARSHA 3* standard dbl room BB/ 1110 EUR

NOVOTEL AL BARSHA 4* – executive dbl room BB/ 1499 EUR

 

Пакет цена по лице за сместување во стандардна двокреветна соба на база ноќевање со појадок за 7 ноќи/8 дена со вклучена Новогодишна вечера.

Цената не вклучува:

– аеродромски такси 45 ЕВРА по лице

– виза за Дубаи 85 ЕВРА по пасош

– туристичка такса.

 

За сите дополнителни прашања околу понудата Ве молиме да не контактирате.