Авиокомпанијата EMIRATES започна со намалување на цените на авиобилетите за повратни летови кон Сиднеј, Мелбурн, Перт, Шангај, Пекинг, Банког, Гуангџу, Токио, Хонг Конг, Мале, Маурициус и други дестинации.

Намалувањето на цените на авионските билети е од 20 до 30 евра за економска класа (во зависност од расположливи слободни места во моментот на резервација), и 60 евра за бизнис и прва класа.

Промоцијата важи само за полетување од Скопскиот аеродром..

Купувањето на авионските билети, како и самото патување треба да се извршат до
31 март 2018 година.

Бројот на места е ограничен.

 

Резервирајте веднаш на тел. 02/ 3117-544 Авионет.