Со QATAR AIRWAYS уживајте во патувањето по најповолни цени! Промотивни цени на летови од Скопје кон Австралија и други одредени дестинации

 

Почитувани патници,

Ве известуваме дека авиокомпанијата QATAR AIRWAYS започна со попуст од 15% до 40%% со кој имате можност да посетите повеќе од 40 дестинации по поповолни цени.

 

  • Промоцијата важи за повратни авионски билети во економска или бизнис класа. (полетување и враќање во Скопје) купени во периодот од : 27ми Август до 09ти Септември 2018 година
  • Патувањето треба да се одвива почнувајќи од: 27ми Август 2018 и 31ви Март 2019 година.
  • Патувањето мора да започне најкасно до 15ти Декември 2018 година.
  • Местата се ограничени.

 

Дел од дестинациите:

До Економска класа
(цена за 1 патник)
Бизнис класа
(цена за 1 патник)
Сиднеј Од 1177 € Од 2930 €
Мелбурн Од 1271 € Од 2319 €
Пекинг Од 784 € Од 2241 €
Шангај Од 784 € Од 2451 €
Перт Од 1286 € Од 2418 €
Доха Од 786 € Од 1428 €
Токио Од 780 € Од 2509 €
Хонг Конг Од 641 € Од 2827 €
Мале – Малдиви Од 700 € Од 2076 €
Ербил Од 600 € Од 2733 €

 

 

За дополнителни информации и резервации, Ве молиме контактирајте не на тел. 02/ 3117-544 Авионет.